Всі новини

«Атлетіко» опублікував заяву зі скаргою на арбітра матчу з «Реалом» – клуб вважає, що він повинен був видалити Себальйоса

27 січня 2023, 23:32
3

«Атлетіко» опублікував офіційну заяву генерального директора клубу Мігеля Анхеля Хіля щодо роботи головного арбітра матчу чвертьфіналу Кубка Іспанії проти «Реала» (1:3) Сесара Сото Градо.

«Я маю максимальну повагу до суддівського колективу і переконаний, що їх наміри завжди хороші, але кожен, хто спостерігає за цим ззовні, може побачити, що протягом десятиліть майже завжди відбувається одне і те ж. На жаль, це вже нікого не дивує, це не новина. Це дуже очевидно, і ви просто повинні запам'ятати цю історію.

«Реал» - клуб з дуже сильним оточенням, з багатьма інтересами навколо нього. Вони створюють такий тиск, що для нього нормально впливати на людей, які повинні приймати рішення. Вони усвідомлюють, що їх чекає, якщо зроблять якусь помилку.

Це така система, «Атлетіко» не може змінити її самотужки. Ми повинні конкурувати якомога більше і продовжувати працювати над тим, щоб мати сильніший і справедливіший сектор з усіма клубами.

Наші гравці вчора постраждали на полі від наслідків всього цього тиску. Це обурює мене, як будь-якого вболівальника.

Друга жовта Себальйосу була очевидною. Це трапилося за рахунку 1:0 на нашу користь на 71-й хвилині. Але залишити «Реал» удесятьох на їхньому стадіоні – це надто гучно», – приводить слова Хіля офіційний сайт клубу.