Всі новини

Юліан Нагельсманн про 1:1 з «Кельном»: «Вважаю, ми заслужили одне очко. Пізній гол піде нам на користь»

25 січня 2023, 09:25

Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував нічию з «Кельном» (1:1) в 17-му турі Бундесліги.

«Вважаю, ми заслужили одне очко. Ми внесли зміни в другому таймі й після цього грали добре. Пізній гол піде нам на користь, але двох очок у перших двох матчах року недостатньо.

Своєю грою в другому таймі ми встановили планку - саме так ми маємо грати 90 хвилин. Якщо так і зробимо, я буду впевнений у собі перед наступною грою проти «Айнтрахта», - сказав Нагельсманн.

«Баварія» поступалася «Кельну» до 90-ї хвилини, але дальній удар Йозуа Кімміха приніс чинним чемпіонам Німеччини нічию.

У перших двох матчах Бундесліги в 2023 році «Баварія» двічі зіграла внічию з однаковим рахунком - 1:1. У наступному турі підопічні Нагельсманна на виїзді зустрінуться з «Айнтрахтом».

Гра відбудеться в суботу, 28 січня, о 19.30. У разі поразки мюнхенці можуть втратити одноосібне лідерство в чемпіонаті Німеччини.