Всі новини

Валід Реграгі: «Найменша помилка проти Франції – це одразу розплата»

14 грудня 2022, 23:37

Головний тренер збірної Марокко Валід Реграгі прокоментував поразку від Франції (0:2) у півфіналі ЧС-2022.

«Ми втратили Аґерда на розминці. Саїсс та Мазрауї не вийшли на другий тайм. Це забагато втрат для нас, але ті, хто зіграли, віддалися на максимум.

Однак проти Франції найменша помилка – це одразу розплата. Ми не можемо вийти у фінал з такою кількістю втрат, як у першому таймі. Після перерви вже все було краще. Проте нам не вдалося забити, команда навпаки пропустила другий гол.

У матчі за третє місце буде важко ментально. Дамо ігровий час тим, хто менше отримував його до цього. Хочемо стати третіми. Найголовніше – показати себе з хорошої сторони. Продемонструвати, що футбол в Марокко існує, що в нас прекрасні вболівальники», - сказав Реграгі.