Всі новини

Олів’є Жиру: «Пощастило, що Кейн не реалізував пенальті»

11 грудня 2022, 00:57

Форвард збірної Франції Олів’є Жиру прокоментував перемогу над Англією (2:1) у чвертьфіналі ЧС-2022.

«Усі голи важливі. 52-м голом за збірну Франції я випередив Тьєрі Анрі у списку найкращих бомбардирів команди, але гол Англії, 53-й, можливо, навіть кращий. За хвилину до цього у мене був ще один шанс, в якому я міг забити. Я думав, що можу отримати ще один шанс, і це було неймовірно.

Сьогоднішній матч нагадав мені зустріч проти Бельгії на ЧС-2018. Ми боролися зубами та нігтями. Вони повернулися в гру, почали вірити, але ми показали, що можемо бути небезпечними в контратаці.

Нам трохи пощастило, тому що Кейн не реалізував пенальті, але ми виклалися на повну і боролися з усіх сил. Це нагадує мені менталітет 2018 року. Ця група гравців заслуговує грати у півфіналі», - сказав Жиру.