Всі новини

Андрій Тлумак: «Карпати» провалили матч з «Епіцентром»

9 грудня 2022, 13:20
1

Головний тренер «Карпат» Андрій Тлумак розповів про матчі з «Епіцентром» (0:1, 0:2) у першій частині сезону в першій лізі.

«Карпати» дуже непогано розпочали перший матч проти «Епіцентру». Протягом п’ятнадцяти хвилин ми не випускали суперника за центр поля, а згодом помилка нашого гравця привела до пропущеного м’яча. У футболі так буває, коли ти атакуєш, але пропускаєш м’яч у власні ворота. Тоді відбувається психологічний злам. Пропустили вдруге і все було втрачено. Можу сказати, що гру проти «Епіцентру» ми провалили. У нас виникали помилки в захисті, а ще ми не реалізували велику кількість нагод.

У другому матчі проти «Епіцентру» мали місце суддівські помилки. Ми забили м’яч, його не зарахували, окрім того – пенальті у тому ж моменті… Якби ми зрівняли рахунок, то гра була б зовсім іншою. Але це питання до нас. Могли більше забити, утім не вдалося реалізувати свої нагоди. Проти того ж «Полісся» важко грати вдесятьох з 30-ї хвилини. Складно грати проти такої команди, ще й у меншості», - сказав Тлумак.

«Карпати» за підсумками першої частини сезону пробився у чемпіонську групу.