Всі новини

Анхель Ді Марія: «Я віддав лайнову передачу Мессі, але він завжди знаходить рішення»

28 листопада 2022, 12:34

Півзахисник збірної Аргентини Анхель Ді Марія прокоментував перемогу над Мексикою (2:0) на ЧС-2022.

«Я віддав лайнову передачу Мессі, але він завжди знаходить рішення в усіх ситуаціях. Важливо, що м’яч він таки отримав.

Ми розмовляли з Лео за хвилину до голу. Він сказав, що вони сідають глибоко, грають вузько, розміщуються у штрафній, тому перед ним з’явиться простір, щоб спробувати дати йому туди передачу.

Я дочекався цього моменту і віддав йому. І Лео забив приголомшливий гол. У мене немає слів. У мене був шанс грати з найкращим гравцем світу на клубному рівні та протягом 14 років у національній збірній, і для мене Лео – це все.

Ми знали, що перші 45 хвилин проти Мексики будуть дуже складними. Мексика знала, що нічия може влаштувати їх, бо в останньому турі в них матч проти Саудівської Аравії, вони можуть взяти три очки там. Ми знали, що у другому таймі футбол буде відкритішим, так воно і сталося», - сказав Ді Марія.