Всі новини

Ліонель Скалоні - про матч з Мексикою: «Другий тайм ми провели агресивніше. Мессі вирішив долю матчу»

27 листопада 2022, 00:43

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні прокоментував перемогу над Мексикою в 2-му турі ЧС-2022 (2:0).

«Ми знали, що це буде складний матч, тому Мексика грала в інший футбол, ніж до цього. Ми підозрювали, що вони можуть грати з лінією в п'ять захисників.

Перший там був невдалим для всіх. Ми внесли правки в перерві й почали грати краще в другому таймі, в центрі поля. Потім Ліонель Мессі вирішив долю матчу. Він знає, що за його спиною є колектив, що підтримує його.

Головний тренер потрібен, аби ухвалювати рішення, тож ми подумали, що з Хуліаном Альваресом у нас з'явиться більше руху та свіжості. Іноді це не вдається, але сьогодні все пройшло добре.

Мексиканці добре пресингували, грали в свій футбол. На початку другого тайму ми побачили покращення з виходом Гвідо Родрігеса та Енцо Фернандеса.

Другий тайм ми провели інакше, більш агресивно. Було важко грати в футбол, у суперника була лінія в п'ять захисників та чотири півзахисника.

Захоплює, коли дивишся на гру наших гравців. Грати в футболці збірної Аргентини не порівняти ні з чим», - сказав Скалоні.

У 3-му турі Аргентина зіграє проти Польщі, матч відбудеться 30 листопада о 21.00.