Всі новини

Євген Підлепенець: «Металіст» почав награвати новий футбол, але він добре виходив лише до 20-ї хвилини матчу з «Чорноморцем»

26 листопада 2022, 15:16

Вінгер «Металіста» Євген Підлепенець прокоментував нічию з «Чорноморцем» (0:0). Його слова передає кореспондент Tribuna.com Антон Тєрєхов.

«Два тижні тому у нас відбулися зміни у тренерському штабі. Ми почали награвати трохи інший футбол. На жаль, він у нас добре виходив лише приблизно до двадцятої хвилини матчу. Ми добре атакували у дебюті, але у другій половині першого тайму «Чорноморець» відсунув нас від своїх воріт. Після перерви гра вирівнялася, команди нападали та захищалися приблизно порівну. Але, думаю, ми створили небезпечніші гольові моменти, і «Металіст» був ближчим до перемоги. Прикро, що я не реалізував свої дві можливості для взяття воріт. У «Чорноморця» гарний захист, але все-таки непрохідним я б його не називав.

Ми грали у класичні 4-3-3. Моя позиція – інвертований правий вінгер, основна нога – ліва. Зручно і для зміщень у центр та при проходах флангом. Мені протистояв лівий захисник «Чорноморця» Ілля Путря, ми про нього знали, що він добре грає правою ногою і часто підтримує атаки одеситів. У мої задачі входило стримувати його підключення до нападу, і, здається, у цій дуелі я не поступився.

Я вже третій рік у «Металісті», пройшов і другу лігу та першу. В УПЛ мені грати, звичайно ж, дуже цікаво», - сказав Підлепенець.