Всі новини

Руслан Маліновський: «Аталанті» треба покращувати свою гру. Сподіваюся, що зможу забити «Інтеру»

11 листопада 2022, 14:08
4

Півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський прокоментував поразку у матчі з «Лечче» (1:2) та поділився очікуваннями від зустрічі з «Інтером» у Серії А.

«Нам потрібно покращувати свою гру – проти «Лечче» пропустили два дуже швидких голи, а вже у другому таймі були моменти. Через декілька днів у нас протистояння з «Інтером», треба добре виступити у домашніх стінах, показати, що ми - хороша команда, яка може перемагати всіх. Так було з «Наполі».

Чемпіонат довгий, подивимося, як буде далі. Зараз у фізичному плані виглядаємо добре, всі в оптимальній формі. Шкода, що буде перерва, але ще багато турів попереду. Гол «Інтеру»? Сподіваюся, що я зможу забити», - сказав Маліновський.

Матч відбудеться у неділю, 13 листопада. Початок – о 13.30.