Крістоф Гальтьє: «Люди приходять на стадіон, щоб подивитися на гру Мессі, він найкращий гравець усіх часів»

22 жовтня 2022, 09:20
1

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Гальтьє прокоментував перемогу команди в матчі 12-го туру Ліги 1 проти «Аяччо» (3:0).

«Аяччо» добре тримався 25 хвилин, поки тримав нас під пресингом. З моменту, коли цей тиск трохи спав, ми створили кілька цікавих моментів, як у першому голі.

Гравці продемонстрували хорошу гру на технічному рівні.

У другому таймі темп був менш інтенсивним, у нас було кілька ключових моментів, яки ми не реалізували, і «Аяччо» відчув певну надію. Але вона проіснувала рівно до того моменту, поки ми не забили два чудових голи, включаючи гол Мессі.

Люди приходять на стадіон, щоб подивитися на гру Лео, він найкращий гравець усіх часів», — сказав Гальтьє.