Всі новини

Мірча Луческу про вилучення Забарного: «Напевно, могли судді й жовтою карткою обмежитися»

16 жовтня 2022, 20:44
14

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу назвав причини поразки від «Шахтаря» (1:3) в УПЛ.

– «Шахтар» заслужив на перемогу на тлі наших неймовірних помилок. Ми грали на інших швидкостях, не могли підвищити рівень. Поступилися в цьому компоненті супернику.

Гра була рівною. Був певний момент, поки ми не впустили суперника на кутовому. При іншому кутовому вже й пенальті… Ось ці моменти, відсутність концентрації та уважності на стандартах дозволили супернику забити м‘яч і заробити пенальті.

Нещерет – молодець, витягнув цей м‘яч. Початок другого тайму був хорошим, забили гол. Але одразу буквально за хвилину пропустили випад суперника, Судаков протягнув м‘яч. Мудрик увійшов до середини, те, що він добре робить. Потрібна була страховка партнерів. У першому таймі чудово впоралися із цими проходами. У другому відпустили, і він забив гол. Відразу прийшло вилучення, третій м‘яч… Довга передача, яку мав воротар прочитати, захисники.

Ці помилки для мене неприпустимі. Незрозуміло, як Забарний міг так обробити м‘яч, коли нічого небезпечного не було. Напевно, могли судді й жовтою карткою обмежитися, бо був, начебто, наш гравець нижче.

Потрібно буде робити заміни. Завтра вранці виїжджаємо до Києва. Сподіваюся, що до четверга хлопці відновляться. У стартовому складі вийдуть свіжіші гравці.