Всі новини

Пеп Гвардіола: «Цифри Голанда лякають, чесно кажучи»

2 жовтня 2022, 21:35

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Манчестер Юнайтед» (6:3).

«Ми дуже добре зіграли в першому таймі. Забили 4 голи, а могли ще більше. Після перерви було складніше. Це була чудова перемога, гарна гра, усі були щасливі на стадіоні, ми насолоджуємося. Це був хороший день для нас.

Загалом було дуже добре, що ми були такими агресивними. Звісно, за «МЮ» грають Бруну та Еріксен, якісні футболісти. Ми знали про простори, наші гравці в атаці зробили різницю в першому таймі. Ми можемо виграти або програти, але є багато речей, які можемо зробити краще. Деякі гравці зіграли не дуже добре сьогодні, тому їм потрібно вдосконалюватися.

Досконалості не існує, це неможливо. Але ми повинні намагатися шукати її. Ми виступили добре, а можемо ще краще. Багато гравців віддавали неохайні паси. Це недобре. Ми повинні бути більш послідовними. У деяких аспектах гри ми досі погано діємо.

Бажання Фодена, його переміщення - це головне. Він заслуговує грати в кожному матчі, тоді він має якість. Він молодий гравець, а для таких футболістів це реальність. Він заслуговує на все.

Цифри Голанда говорять самі за себе. Ми завжди намагаємося допомогти йому адаптуватися до нашої команди. Це неймовірне відчуття, що Ерлінґ завжди такий голодний і хоче змагатися. Цифри лякають, чесно кажучи.

Він бачить, як 10 гравців бігають без м’яча, докладаючи зусиль один за одного, тому він хоче забивати. Вони візуалізують це, вони це бачать. Ось чому ми досягли успіху за останні кілька років. За голами стоять зусилля та бажання їх забити», - сказав Гвардіола для Sky Sports.