Всі новини

Тренер Угорщини: «Після матчу проти Італії можемо отримати корону групи Ліги націй»

24 вересня 2022, 08:41

Головний тренер збірної Угорщини Марко Россі прокоментував гостьову перемогу над Німеччиною (1:0) у Лізі націй.

«Перед матчем я сказав Салаї, що він точно запам’ятає свої дві останні гри за збірну. Гол на цьому стадіоні проти Німеччини робить все це ще більш неймовірним. Навіть його гол на Євро був приголомшливим. Це футболіст, який, на жаль, за кордоном вважався і вважається досі набагато кращим, ніж в Угорщині. Особливо стосується тих, хто розуміється у футболі.

Адам справді заслуговує всієї похвали. Він виконав чудову роботу в обороні, як і решта гравців атаки. Він багато чим пожертвував попереду. У першому таймі ми зіграли добре, але в другому таймі нас дуже притиснули, довелося дуже глибоко захищатися, команда втомилася. Тому ми змінили стиль гри.

Після матчу проти італійців ми можемо отримати корону цієї групи Ліги націй. Для мене, звісно, це буде особливий матч. Ми щасливі, що вже забезпечили друге місце. Десять очок у п’яти матчах - ніхто б не подумав. Ми повинні подякувати гравцям за їхні зусилля», - сказав Россі.

Угорщина лідирує у групі Ліги націй з Італією, Німеччиною та Англією. Угорці випереджають Італію на 2 очки, очний матч - 26 вересня.