Всі новини

Бруну Лаже: «Дієго Кості треба більше часу, щоб мати можливість знову грати на рівні АПЛ»

17 вересня 2022, 18:33

Головний тренер «Вулвергемптона» Бруну Лаже прокоментував поразку в матчі з «Манчестер Сіті» (0:3).

«Перший гол пропустили через помилку в контролі м’яча. Після цього ми мали хороший контроль, намагалися створювати моменти. Проте не вдавалося, що призвело до третього пропущеного.

Ми грали вдесятьох проти такої команди вже з 30-ї хвилини. Намагалися зробити все можливе, мали хорошу розмову в перерві. Хотіли грати через контроль м’ячі у другому таймі. І перші 20 хвилин ми провели добре. Але третій гол закрив матч.

Думаю, Дієго Кості ще знадобиться певний час. Йому треба більше часу, щоб мати можливість знову грати на рівні АПЛ», - сказав Лаже.