Всі новини

Томас Тухель: «У Ґаллагера не було причин так фолити в матчі з «Лестером», коли він вже мав жовту»

27 серпня 2022, 21:22

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував перемогу над «Лестером» (2:1).

«З трибун був гарний вид. Навколо мене було багато фанів. Тепер я маю такий досвід, немає потреби його повторювати.

Не можна йти на такий фол, коли Ґаллагер вже мав жовту в перші 20-25 хвилин. Там була чиста жовта. Грати в меншості - великий недолік для нас. У Конора не було причин так фолити.

За останні 15 хвилин один-два рази нам пощастило не пропустити гол.

Тіагу Сілві комфортно в таких матчах, як сьогодні. Йому подобається сидіти глибоко і захищати штрафний – він, мабуть, один із найкращих у світі, хто захищається в штрафному. У другому таймі ми грали в п’ятьох захисників, щоб не попастися на контратаці», - сказав Тухель.

Ґаллагер отримав першу жовту на 22-й хвилині, а на 28-й - другу та був вилученим.