Всі новини

Томас Тухель про 0:3 з «Лідсом»: «Чого ви очікуєте, якщо даруєте два голи супернику в АПЛ?»

21 серпня 2022, 18:36

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував розгромну поразку в матчі з «Лідсом» (0:3).

«‎Ми могли б закрити гру в перші 20 хвилин. Після цього був рівний матч, а потім ми зробили супернику два подарунки. Чого ви очікуєте, якщо даруєте два голи супернику в АПЛ? Ми занадто часто даруємо голи після величезних індивідуальних помилок.‎

‎Є те, що є. Це наш склад. Моя енергія йде на команду, яка у нас є, ми намагаємося зробити склад краще. Якщо це не виконується, то боремося з тим, що маємо.‎

‎Все, що може піти не так, пішло не так. Це почалося вчора. У нас не було літака, щоб прибути, тому ми приїхали в автобусі. Гравці могли полетіти, але для тренерського штабу це була довга поїздка в автобусі. Все продовжилося й сьогодні. Ми програли гру в перші 20 хвилин, де були явно краще і мали величезні шанси. Багато дотиків у карному майданчику, втрачаємо можливості та не реалізовуємо те, на що заслуговуємо.

‎Ми явно були кращою командою. Вони роблять те, що роблять. Я не вважаю, що стандартне положення та автогол (помилка Менді – прим.) викликані нашим стилем гри. Це просто помилки», - сказав Тухель після фінального свистка.‎