Всі новини

Юрген Клопп - про вилучення Нуньєса: «Його спровокували, але так він не повинен поводитися»

16 серпня 2022, 08:50
5

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп поділився думками про матч з «Кристал Пелас» (1:1).

«Це був справді хороший старт, саме те, чого ми хотіли. Продемонстрували велике бажання, все було.

Тоді нам не щастило в деяких ситуаціях. План гри «Кристал Пелас», очевидно, полягав у тому, щоб мати п’ятьох захисників, знаходитись за лінією м’яча і йти в контратаку. Було дуже важко впоратись зі швидкістю Заа.

Другий тайм знову розпочався позитивно, але червона картка стала ударом у відповідь. Звичайно, це була червона, його спровокували, але так він не повинен поводитися.

Тоді через чотири хвилини ми зрівнюємо рахунок. З 10 гравцями, які докладають таких зусиль. Зараз я справді відчуваю гордість», - сказав Клопп.