Всі новини
Video

Евенепул став другим в історії чемпіоном світу з велоспорту в класичній та гонці з роздільним стартом

12 серпня, 15:20

Бельгієць Ремко Евенепул став чемпіоном світу з велоспорту у гонці роздільним стартом.

На турнірі в Глазго за перемогу з Евенепулом боролися дворазовий чемпіон світу Філіппо Ганна, чинний срібний призер Штефан Кюнґ, дворазовий чемпіон «Тур де Франс» Тадей Погачар та Ваут ван Арт.

Евенепул на фініші випередив срібного призера Ганну на 12 секунд. Ремко став другим в історії чемпіоном світу з велоспорту в класичній та гонці з роздільним стартом - першим був іспанець Абрагам Олано, який досяг цього у 1998 році. Також 23-річний спортсмен став першим представником Бельгії, який став чемпіоном світу в шосейних гонках на час.