Всі новини

Українські боксери здобули 13 нагород на міжнародному турнірі у Литві

26 березня, 22:00

Українська команда з боксу здобула 13 нагород на 28-му міжнародному турнірі імені «Альгірдаса Шоцікаса».

Турнір проходив з 20 по 24 березня у Каунасі, Литва. У ньому взяли участь 72 боксери з Литви, Польщі, Латвії, Казахстану, Ірландії, Англії, Уельсу, Вірменії, Шотландії та України.

Українські спортсмени здобули 3 золоті нагороди. У ваговій категорії до 54 кг 1-ше місце зайняв представник Львівської області Іван Завадський. У категорії до 92 кг - Володимир Кушнір з Вінницької області, а в категорії понад 92 кг перемогу здобув Андрій Халецький з міста Київ.

4 срібні нагороди здобули: Денис Роздольський з Івано-Франківської області у ваговій категорії до 75 кг, Максим Молодан з Одеської області у категорії до 71 кг, киянка Раїса Піскун у категорії до 75 кг та представниця Тернопільської області Олеся Крисюк у ваговій категорії до 81 кг.

Ще 6 спортсменів отримали бронзові медалі: у категорії до 60 кг Тимур Бобошко з Дніпропетровської області, до 67 кг - Данило Лозан з Черкаської області.

У ваговій категорії до 80 кг: Матвій Ражба з Харківщини та Максим Кофан з Черкащини. А в категорії до 86 кг бронзовими призерами стали Павло Мічковський з Києва та Микита Засенок з Дніпропетровської області.