Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😐 Дитячі помилки, вилучення Альби та шикарний гол Бертераме: як «Інтер» Маямі вилетів з кубку

До такої гри команди Бекхема виникає багато питань.

Автор — Vladick Garankov
11 квітня, 13:33
1

Вночі відбувся матч-відповідь між чвертьфіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ, в якому «Інтер» Маямі поступився «Монтеррею» з рахунком 1:3. Перша гра завершилась програшем 1:2.

Ліонель Мессі нарешті відновився від травми та зіграв уперше з 14 березня. Команді Бекхема Лео особливо нічим допомогти не зміг, хіба що став автором асисту гола престижу. Кривцов все ще відновлюється від травми.

Отож, давайте дивитись, що ж такого вони наробили.

Перший гол було пропущено після дивної помилки воротаря. Нападник господарів скористався цим та відкрив рахунок у зустрічі. Момент на 01:18.

Відповідь «Інтера» Маямі не змусила себе довго чекати - Суарес забив гол, але його скасували через офсайд. Момент на 02:01.

Далі відбувся, мабуть, головний момент матчу, а саме топовий гол Бертераме на 64-й. Момент на 02:43.

І знову помилка, яка призвела до ще одного пропущеного голу. Момент на 03:04.

Гол від банди Мессі ми змогли побачити тільки на 85-й хвилині. Подача зі штрафного від Ліонеля закінчилась взяттям воріт. Реалізував свій момент Дієго Гомес. Момент на 03:57.

На 70-й хвилині Жорді Альба отримав жовту картку та був вилучений. Момент на 03:39.