Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Тренер «Фулгема» замінив одразу трьох гравців на 33-й хвилині! Знаємо причину такого рішення

Не часто таке побачиш.

Автор — Vladick Garankov
2 квітня, 22:29

Прямо зараз триває матч між «Ноттінгемом» та «Фулгемом», у якому господарі після першого тайму лідирують з розгромним рахунком 3:0. Це протистояння запам'ятається не тільки голами, а й тим, що трапилось на 33-й хвилині – тренер гостей Марку Сілва замінив одразу 3 гравців. Погодьтесь, не часто таке зустрінеш на такій хвилині.

З поля пішли: Вілсон, Івобі та Лукич, а вийшло Вілліан, Адама Траоре і Кейрні відповідно.

Причина тут доволі очевидна – до моменту замін «Фулгем», який йде на 12-му місці в АПЛ поступався 17-му «Ноттінгему» 0:2 і наніс всього 1 удар у площину воріт.

Джерело: скриншоти трансляції Setanta.