Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Найкурйозніший гол сезону! Голкіпер у польській Екстраклясі забив божевільний м'яч зі своєї половини
ВІДЕО

Цей м'яч врятував команду від поразки.

Автор — Nikita Pedchenko
1 квітня, 20:48

У матчі 26-го туру польської Екстракляси «Пуща» зіграла внічию з «Радом'яком» (1:1).

Матч розпочався зі швидкого голу від українця Романа Якуби, захисник відкрив рахунок вже на 4-й хвилині матчу.

Це четверта результативна дія у сезоні для 22-річного футболіста.

Найцікавіша подія матчу відбулася у другому таймі, коли голкіпер Габріель Кобиляк, забив гол, вибиваючи м'яч зі своєї половини поля. На 62-й хвилині 22-річний поляк виносив м'яч, проте воротар суперника погано вибрав позицію й пропустив.