Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Арбітр зарахував цей гол Вінісіуса «Альмерії» після перегляду ВАР, хоча спочатку скасував. Справедливе рішення?
Відео

Камбек з гірким присмаком.

Автор — Oleksandr Bessonov
21 січня, 22:42
3

«Реал» у божевільному матчі обіграв «Альмерію» 3:2, поступаючись після першого тайму 0:2. Але ця перемога залишила дуже багато запитань у вболівальників.

Спочатку на 62-й хвилині гравець «Альмерії» Серхіо Аррібас збільшив перевагу команди до 3:1, але арбітр скасував гол через відмашку на Беллінґемі.

А вже на 67-й Вінісіус Жуніор зрівняв рахунок у матчі – і знову не без питань. Спочатку арбітр скасував гол через гру рукою, але після перегляду ВАР змінив рішення.