Tribuna/Теніс/Блоги/Ви це бачили?/📸 Костюк з чоловіком влаштували міні-фотосесію під час перерви через дощ в 1/8 Australian Open
Відео

Кумедний момент потрапив в трансляцію.

21 січня, 10:12
2

Марта Костюк вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал турніру «Великого шолому», здобувши перемогу над росіянкою Марією Тимофеєвою в 1/8 Australian Open - 6:2, 6:1. Під час першого сету гру було призупинено через дощ.

У трансляцію потрапив дуже милий момент, коли Марта попросила свого чоловіка, який знаходився на трибунах, зробити їй фото.

За вихід у півфінал Костюк зіграє з четвертою ракеткою світу американкою Корі Гауфф. Матч відбудеться у ніч на вівторок, 23 січня.