Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Божевільний штрафний удар з дальньої відстані на Кубку Африки: ексгравець «МЮ» забив топовий м'яч
ВІДЕО

Серйозний претендент на премію Пушкаша.

Автор — Nikita Pedchenko
19 січня, 20:48
2

У матчі групового етапу Кубка Африки-2023 збірна Кабо-Верде перемогла збірну Мозамбіку з рахунком 3:0.

На 31-й хвилині Бебе відкрив рахунок ударом з шаленої відстані. Футболіст потужно пробив по воротах, а голкіпер не встиг зреагувати на м'яч.

Цікаво, що на 23-й хвилині нападник міг також забити топовим ударом, але поперечка врятувала збірну Мозамбіку від пропущеного м'яча.

33-річний гравець «Райо Вальєкано» відомий тим, що у 2009-му році він поїхав на чемпіонат світу для безхатьків, який проходив у Боснії, де забив 40(!) голів за 6 матчів.

Вже у 2010-му році гравець перейшов з «Бенфіки» в «МЮ» за 8,8 мільйона євро, але встиг зіграти всього лише 9 матчів за «червоних дияволів» та забити 2 голи. Пізніше Алекс Фергюсон зізнався, що ніколи не бачив, як грає Бебе, коли його підписував.