Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Найгарячіший момент матчу «Рома» - «Наполі»: Кварацхелія щось дуже активно доводив Моурінью
Відео

Обійшлося без карток.

Автор — Nikita Pedchenko
23 грудня, 23:52
2

У матчі 17-го туру Серії А «Рома» у напруженому поєдинку перемогла «Наполі» з рахунком 2:0. За 90 хвилин арбітр встиг видати 11 жовтих та 2 червоні картки.

В кінцівці першого тайму півзахисник римлян Браян Крістанте сфолив на вінгерові неаполітанців Хвічі Кварацхелії, за що одразу ж отримав жовту картку.

Усі гравці господарів різко не погодились з цим рішенням, своє невдоволення активно демонстрував і головний тренер Жозе Моурінью.

В цей момент біля нього проходив Хвіча і португалець почав щось дуже активно йому розповідати. Молодий гравець не розгубився та відповів своєму опонентові.