Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Можна завʼязувати з футболом: Берґгейс з «Аякса» не влучив по мʼячу перед порожніми воротами
ВІДЕО

Знайомтеся, капітан команди.

Автор — Danylo Syrotiuk
18 грудня, 18:29
1

В матчі 16-го туру нідерландської Ередивізі між «Аяксом» та «Зволле» стався просто шалений фейл збоку капітана господарів Стевена Берґгейса.

На 78-й хвилині поєдинку Стевену викотили мʼяч прямо на порожні ворота, але він просто не влучив по мʼячу.

У підсумку, ця помилка кошутвала «Аяксу» перемоги, адже «Зволле» зрівняли рахунок на останніх хвилинах поєдинку. Матч закінчився з рахунком 2:2.