Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/⚡️ Зінченко ледь не зробив асист за 10 хвилин до переможного голу «Арсенала». Знову круто підключився до атаки

Українець досить вільно почувається в чужому штрафному майданчику.

6 грудня, 01:14
1

«Арсенал» у божевільному матчі вирвав перемогу над «Лутоном» (4:3). Переможний м'яч команда Артети забила на 90+7 хвилині зустрічі.

Зінченко віддав передгольовий пас у моменті з вирішальним голом, але за 10 хвилин до цього був ще один показовий момент.

Українець вирішив долучитися до атаки своєї команди і вона ледь не стала гольовою. Олександр обіграв з двома партнерами по команді і зробив подачу на Гаверца.

Воротар лише кінчиками пальців дістав м'яч.