Tribuna/Легка атлетика/Блоги/Ви це бачили?/Чернігівський ветеран виборов срібло ЧС. Владислав Шатіло подолав 50 км з бар'єрами на протезі та показав незламний характер
Фото

Українець не зійшов з дистанції попри пошкодження культі та стопи ноги.

7 листопада, 18:15
1

Український ветеран з Чернігова Владислав Шатіло виборов срібло на змаганнях чемпіонату світу Para Race Spartan Trifecta World Championship у Греції.

Під час бойових дій на сході України чоловік втратив частину ноги та наразі має протез.

Змагання, у яких взяв участь чернігівець - це фактично гонки з перешкодами. В основному це трейлові дистанції - біг від 5 до 50 кілометрів.

За словами ветерана, у перший день було 20 перешкод, у другий 25, у третій - 30.

Владислав три дні біг пересічною місцевістю Греції. Загалом чоловік пробіг 50 км за 6 годин 56 хвилин. В останній день Шатіло пробіг дистанцію 28,9 км за 4 години 8 хв.

У перший день змагань Владислав здобув бронзу, у другий - срібло, у третій срібло і загальне срібло за три змагальні дні.

У результаті складних випробувань ветеран пошкодив культю та стопу здорової ноги на якій позлазила шкіра. Попри це українець не дозволив собі зійти з дистанції.

Для Владислава це далеко не перші спортивні змагання.

15 жовтня ветерани з Чернігова Євген Смага і Владислав Шатіло у складі збірної України встановили світовий рекорд зі стронгмену під час міжнародного спортивного фестивалю Арнольда Шварценеггера Arnold Classic Europe.

Рекордсмени перемістили вантажівки на 20 метрів 30,6 секунди. Також Шатіло був учасником змагань «Ігри воїнів».