Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Показовий момент в матчі «Арсенала» та «Сіті»: Саліба з легкістю виграв силову боротьбу в Голанда

Витіснив одного з найкращих форвардів світу 🔥

11 жовтня, 22:45
2

«Арсенал» переміг «Манчестер Сіті» (1:0) у матчі чемпіонату Англії на «Емірейтс».

Переможний гол на 86-й хвилині матчу забив Габріел Мартінеллі, який з'явився на полі після першого тайму.

Також у першому таймі стався показовий момент боротьби захисника «Арсенала» Вільяма Саліба з форвардом «Ман Сіті» Ерлінґом Голандом.

Футболіст лондонського клубу з легкістю впорався з одним із найкращих нападників світу. Дивіться самі ⬇️