Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🥶 Сьогодні не його день: Герреро та ціла купа нереалізованих моментів

🥶 Сьогодні не його день: Герреро та ціла купа нереалізованих моментів

«Зоря» могла виходити на більш комфортний для себе рахунок

Автор — Maksym Tereshchuk
5 жовтня, 22:16
3

Сьогодні, у другому турі групового раунду Ліги конференцій, луганська «Зоря» на виїзді здолала ісландський «Брєйдаблік» з рахунком 1:0. Чудова новина для всіх вболівальників з України.

Але все могло скластись куди краще. Едуардо Герреро – чудовий гравець української команди, але саме сьогодні в нього не пішла гра. Купа нереалізованих моментів та відчай самого футболіста. Зібрали невеличку добірку.

Все почалось ще з перших хвилин, коли Герреро був першим на м'ячі, але не зміг випередити суперника:

Далі був невдалий удар з правого кута штрафного, але влучити у дальню дев'ятку не вийшло:

Наступний момент був мега-перспективний, майже вихід на воротаря, але наш сьогоднішній герой загальмував та просто замешкався на лінії штрафного, після чого втратив м'яч:

Другий тайм. Зміна воріт, але не ситуації. Ще один момент в скарбничку нереалізованих:

Також Герреро пробивав по воротах, знову невдало. М'яч прийшовся прямо у руки воротарю: