Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/«Зриньскі», що ти таке?! Боснійський клуб переміг АЗ, програвши перший тайм з рахунком 0:3
ВІДЕО

Найнеочікуваніший камбек цього вечора.

Автор — Danylo Syrotiuk
21 вересня, 21:58
1

Сьогоднішній єврокубковий вечір продемонстрував нам чимало сюрпризів. Один з них - це камбек боснійського «Зринські» у матчі проти АЗ в Лізі Конференцій.

Завдяки старанням ван Бредореде, Мейнанса та де Віта, нідерландська команда пішла на перерву з гандикапом у три мʼячі. Проте мотивація господарів поля в цей день була на найвищому рівні. У другому таймі «Зринські» забив чотири голи у ворота АЗ та у підсумку переміг з рахунком 4:3. Завдяки дублю Кожуля та голам Чорлуки і Хрвановіча ми можемо насолодитися справжнім футбольним дивом.

Джерело: скриншот трансляції Megogo