Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Шевченко знову забив Буффону з пенальті через 20 років – тепер паненкою. Але погляд той самий
Відео

Легендарне протистояння.

Автор — Oleksandr Bessonov
16 вересня, 17:00
11

У п'ятницю, 15 вересня, у столиці Словенії Любляні на стадіоні «Стожице» відбувся благодійний матч за участі багатьох футбольних зірок минулого. Подія була організована за ініціативи президента УЄФА Александера Чеферіна з метою збору коштів для його рідної країни, яка постраждала через сильні повені на початку серпня.

Серед інших зірок, таких як Паоло Мальдіні, Кларенс Зеєдорф, Луїш Фігу, Златан Ібрагімович та інших, участь у матчі взяли Джанлуїджі Буффон та Андрій Шевченко. І як же символічно, що саме українцю дали пробити пенальті у ворота легендарного ДжиДжи на 21-й хвилині.

Шева виконав красиво – паненкою:

Звісно, коли дивишся це відео, одразу згадується та сама серія пенальті між «Ювентусом» та «Міланом» у фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся 28 травня 2003 року.

Команди не забивали голів за 120 хвилин, а в серії пенальті виграли россонері – 3:2. Переможний 11-метровий виконав саме Андрій Шевченко – і цей погляд перед ударом назавжди увійшов в історію.