Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/В Роналду знову згоріло: наволав на арбітра та штовхнув працівника стадіону в перерві матчу кваліфікації азійської ЛЧ
Відео

А його команда здійснила епічний камбек та перемогла.

22 серпня, 23:30
1

«Аль-Наср» переміг «Аль-Ахлі» 4:2 в матчі кваліфікації азійської ЛЧ.

Саудівська команда відкрила рахунок, але на початку другого тайму вже програвала 2:1.

Перебіг подій на полі дуже роздратував лідера та капітана «Аль-Насра» Кріштіану Роналду, який в перерві накричав на арбітра та штовхнув працівника стадіону, який хотів з ним сфотографуватись.

Можливо така зарядженість Кріша мала свій позитивний ефект. Саудівська команда перевернула гру, забивши 3 голи, починаючи з 88-ї хвилини.

Сам Роналду відзначився гольовим пасом на останній точний удар в матчі.