Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Неймовірний камбек! Збірна Молдови шокувала Польщу у відборі на Євро (ВІДЕО)

Переможний мʼяч забив гравець «Олександрії».

Автор — Danylo Syrotiuk
20 червня, 23:39
1

Матч між Молдовою та Польщею подарував вболівальникам величезний сюрприз. Ні для кого не секрет, що фаворитом протистояння були поляки, але Молдова вирішила інакше. У підсумку 3:2 на користь господарів поля, які програвали по ходу зустрічі 0:2.

Перший тайм був за Польщею, які вже на 34-й хвилині перемагали завдяки голам Міліка та Левандовського вийшли вперед. Проте по перерві сталось неймовірне.

На 48-й хвилині один гол відіграв Ніколаєску та повернув Молдову у гру.

Через пів години зміг оформити дубль та зрівняти рахунок.

Але по-справжньому молдавани шокували поляків на 86-й хвилині, а зробив це Владислав Бабогло, центральний захисник «Олександрії», який лише нещодавно взяв громадянство Молдови через своє походження та можливість виступати на міжнародному рівні.

Гравець остаточно поставив крапку у поєдинку і цією перемогою допоміг обігнати Польщу у турнірній таблиці. Наразі Молдова посідає 3 місце та має у своєму активі 5 пунктів, а Польща зайняла 4 позицію набравши лише 3 пункти після трьох поєдинків.

Джерело: скриншоти трансляції