Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Неймовірно! «Алавес» вийшов у Ла Лігу завдяки забитому пенальті на 120+9-й хвилині (ВІДЕО)

«Леванте» шкода 😔

Автор — Danylo Syrotiuk
18 червня, 09:03
1

Матч за вихід у Ла Лігу між «Леванте» та «Алавесом» подарував чимало інтриги. Учасники другого дивівзіону Іспанії подолали важкий шлях до потенційної участі у вищому іспанському дивізіоні. «Леванте» взяв бронзу, а «Алавес» відстав від валенсійців на один пункт та у підсумку зайняв 4 місце. Це дозволило клубам у стикових матчах вияснити хто сильніше та поборотись за путівку у Ла Лігу.

В стикових матчах бронзові призери здолали «Альбасете», а «Алавес» переміг «Ейбар». Таким чином клуби зустрілися між собою у фіналі, щоб вияснити хто буде грати наступного сезону у Ла Лізі.

Перший матч закінчився з рахунком 0:0, всю інтригу залишили на наступний поєдинок. Другий матч був при абсолютно рівній боротьбі, в основний час команди не виявили переможця.

Далі почались екстратайми, напруга у матчі зростала з кожною секундою. Команди вже готувались до серії пенальті, але склалось не так як гадалось. Арбітр після перегляду VAR призначив пенальті за гру рукою у штрафному майданчику валенсійців.

З пенальті не схибив Вільялібре. У підсумку гол на 120+9-й(!) хвилині дозволив вийти «Алавесу» у Ла Лігу.

Прикра поразка «Леванте», яку фани будуть ще довго згадувати.

Джерело: фото Getty та скриншоти трансляції