Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Оце так кінцівка! Розвʼязка матчу Латвія - Туреччина заслуговує на особливу увагу (ВІДЕО)

Неймовірна гра.

Автор — Danylo Syrotiuk
17 червня, 12:02

Збірні Латвії та Туреччини подарували фанатам неймовірний матч. У третьому раунді кваліфікації Євро-2024 команди розіграли між собою цілу драму, яка закінчилась 2:3 на користь гостей.

Спочатку на 22-й хвилині відзначився Бардакджі, перший тайм був за Туреччиною. Пізніше, вже на 51-й хвилині, Емсіс зрівняв рахунок у матчі. Проте вже незабаром футболіст «Марселя» Ундер вивів вперед Туреччину. Але вже згодом автор голу Емсіс отримав другу жовту картку та покинув поле.

Здавалось, що Туреччина може закривати гру, але Латвія так просто не здалась. На 90+4-й хвилині зрівняв рахунок Тоберс. Але вже за хвилину, на 90+5-й, Кахведжі знову вивів вперед Туреччину. Таким чином, команда Кунтца перемогла у цьому драматичному поєдинку.