Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Шалений початок! «Боруссія» програла перший тайм «Майнцу», відпустивши «Баварію» вперед

Чемпіонські перегони стають все цікавішими.

Автор — Danylo Syrotiuk
27 травня, 17:08

У фінальному турі німецької Бундесліги, схоже, інтрига буде зберігатись до останньої секунди. «Боруссія» у домашньому матчі програє з рахунком 0:2 «Майнцу». Хоча перемоги для чемпіонства команді буде достатньо.

Вже на 15-й хвилині після подачі з кутового, головою у стилі Шевченка в ворота Швеції на Євро-2012, забив Ганче-Ольсен

Проте, вже незабаром, у Боруссії з'явився шанс виправити ситуацію, але Себастьєн Аллер не зміг скористатись можливістю.

Шокувати ще більше «Боруссію» Д вдалось Каріму Онісіво, який після подачі з лівого флангу замкнув головою передачу Лі Дже Сона.

На 40-й хвилині команду вийшов рятувати ветеран Марко Ройс, замінивши травмованого Маріуса Вольфа.

Натомість «Баварія» виграла свій перший тайм у «Кельна» з рахунком 0:1

Джерело: скриншоти трансляції Setanata Sports