Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/З чвертьфіналу Ліги Чемпіонів до вильоту з Сегунди: суцільний регрес «Малаги» за 10 років

Пригадаємо один з найкращих моментів в історії клубу.

Автор — Danylo Syrotiuk
24 травня, 14:13

Нещодавно «Малага» вилетіла з Сегунди, останньою крапкою стала поразка в матчі проти «Алавеса» з рахунком 2:1, який, до речі, є одним з головних претендентів на повернення в Ла Лігу.

Останній сезон у Ла Лізі «Малага» провела ще у сезоні 2017/2018. Наступного року команда зайняла 3 місце, але в матчах за підвищення у класі команда не змогла здолати «Депортіво», у якого зараз теж досить скрутне становище.

Одні з найкращих часів клубу припали на сезон 2012/2013, рівно 10 років тому Малага дійшла до 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, де прикро поступилась 3:2 у шаленому протистоянні майбутньому фіналісту - «Боруссії» Дортмунд.

Попередньо, команда виграла свою групу, набравши 12 залікових пунктів у матчах з «Міланом», «Андерлехтом» та «зєнітом».

Проте зараз трішки сумно дивитись на те, що відбувається з «Малагою», команда поступово опускається все нижче і нижче, докотившись аж до третього іспанського дивізіону. Команда у підсумку сезону займає 19 місце, проте є ще шанс опуститись на 20, якщо у завершальному турі «Понферрадіна» здобуде перемогу, а «Малага» не візьме жодного залікового пункту.