Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Зі свого штрафного майданчика: у матчі за вихід у Вищу лігу Мексики голкіпер забив гол на 90+3 хвилині (ВІДЕО)

Шалена відстань.

Автор — Danylo Syrotiuk
15 травня, 15:40

В матчі за вихід у Вищу лігу Мексики, в півфіналі раунду плей-оф зустрілись «Селайя» та «Морелія». У першому матчі команди розписали нічию з рахунком 1:1, на нас очікував матч-відповідь. Саме там стався досить цікавий епізод.

Наприкінці матчу господарі поля побігли усім складом відігруватись з рахунку 1:2. Арбітр призначив штрафний на правому фланзі гостей. Побіг допомогти навіть голкіпер, але це було дарма. Після подачі з флангу, м'яч опинився у воротаря «Морелії» Раміреса, який побачив перед собою пусті ворота та з усієї сили запустив м'яч у рамку господарів поля.