Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Неймовірна драма у Бундеслізі: «Шальке» на 90+12 вирвав перемогу в «Майнца» (ВІДЕО)

Надважливі очки для «кобальтових» 🔥

Автор — Nikita Pedchenko
6 травня, 00:22

У матчі 31-го туру Бундесліги «Шальке» на виїзді чудом вирвав перемогу в «Майнца» на останніх хвилинах «кобальтові» забили переможний м'яч та закінчили з рахунком 2:3. На 97-й хвилин на Маріусі Бюльтері сфолили та арбітр за допомогою системи VAR призначив пенальті. На 90+12-й нападник «гірників» Бюльтер влучно пробив у правий кут воріт та відзначився голом. «Шальке» здобув важливу для себе перемогу, команда вийшла з зони вильоту та піднялася на 14 місце у чемпіонаті.