Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😍 Лише погляньте на реакцію Маліновського на перемогу «Марселя»: шалені емоції українця (ВІДЕО)

Показав свої емоції у твіттері 👀

Автор — Nikita Pedchenko
2 травня, 10:36
3

У матчі 33-го туру Ліги 1 «Марсель» вдома зробив камбек проти «Осера», 2:1. Руслан був відсутній у заявці на матч, але українець показав свої емоції з трибун у твіттері. Річ у тому, що «Марсель» забив два м'ячі протягом двох хвилин у середині другого тайму. Спочатку Ундер відзначився голом на 75-й хвилині, а далі Алексіс Санчес забив на 77-й, Маліновський разом з фанатами радів камбеку команди.