Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Коли побачив Ванду на трибунах. Мауро Ікарді оформив хет-трик, один з голів забивши на 45+12-й (!) хвилині (ВІДЕО)

Вона зацінила 🤩

Автор — Danylo Syrotiuk
15 квітня 2023, 13:36
2

Матч 29-го туру вищої ліги Туреччини між «Галатасараєм» та «Кайсеріспором» завершився шаленою перемогою господарів поля з рахунком 6:0.

Аргентинський нападник Мауро Ікарді відзначився хет-триком та віддав одну гольову передачу. Перший гол був забитий після розкішної комбінації, другий та третій забиті з пенальті. Варто закцентувати увагу саме на останньому, так як футболіст «Кайсеріспора» Хоссйені був вимушений покинути поле, побачивши перед собою червоне світло за грубу гру ногою в голову Торрейри. З першої спроби другий пенальті гравець забити не зміг, проте чітко зіграв на добиванні і довів рахунок до нищівного.

Справа в тім, що на цьому матчі була присутня Ванда Нара, чиї історії кохання навели чимало шуму в позафутбольному світі. Кохана футболіста опублікувала фото, на якому зображена їх дитина на стадіоні у формі «Галатасарая» в день гри. Також у історії в Instagram Ванда відреагувала на хет-трик футболіста. Здається, ми розкрили секрет успіху аргентинця.

Джерело: скриншот Instagram Wanda Nara