Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Буданов порівняв війну з футбольним матчем: запитали у штучного інтелекту, що буде далі

Він озвучив точний рахунок зустрічі ⚽️

Автор — Semen Novikov 🤠
22 лютого 2023, 14:46
1

У нещодавньому інтерв'ю керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов порівняв поточний перебіг війни з футбольним матчем.

- Якщо накласти футбольну аналогію на 12 місяців великої війни. Який зараз рахунок і яка хвилина матчу?

- Рахунок 1:1, а хвилина 70-та. Це субʼєктивне бачення, - сказав Буданов.

Нам стало цікаво, а що буде далі? Вирішили запитати це у нашумілого бота ChatGPT.

Як бачите, штучний інтелект від компанії OpenAI, пророкує «українській збірній» перемогу з рахунком 3:1.

ChatGPT вважає, що наступний гол ми заб'ємо вже через 5 умовних хвилин після «неочікуваного прориву на фланзі».