Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Безумство в італійській Серії D. Команда оформила переможний камбек за пів години, програючи 0:4

Справжня драма!

Автор — Vladislav Lesik
24 грудня 2022, 12:12

21 грудня у групі А італійської Серії D, четвертого по силі чемпіонату країни, відбувся шалений матч між «Дертоною» та «Фоссано», який закінчився рахунком 5:4.

«Фоссано» до цього матчу підходило у ролі аутсайдера групи, з шістьма набраними очками у 17 матчах без жодної перемоги. Команда знаходилась у зоні вильоту. «Дертона», яка була господарем поля, в той час була посередині таблиці.

Перші 60 хв поєдинку для андердогів пройшли чудово: команда забила 4 м'ячі без відповідей у свої ворота і, здавалось, зможе набрати перші 3 очки в сезоні. Але вже на 62 хвилині матчу справи почали погіршуватись, адже «Фоссано» пропустило перший гол.

Через 4 хвилини господарі реалізували пенальті, потім гравець «Дертони» обійшов трьох захисників та зміг забити (вже 3:4). Вже на 79 хвилині відбувся кутовий, який допоміг господарям зрівняти рахунок у матчі, а на 88 хвилині нападник «Дертони» завдав ще одного точного удару із-за меж штрафного майданчика і вирвав перемогу для своєї команди.

Шалена радість, запасні гравці на полі, розкидані фішки та різкий контраст емоцій – все це в межах 30 хвилин, які перевернули гру.