Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Уругвай міг вийти в 1/8 ЧС, але арбітри матчу вирішили не ставити пенальті у ворота Гани

Епізоди, що вирішили долю групи Н.

Автор — Влад Лесик
3 грудня 2022, 11:24

В матчі 3 раунду ЧС-2022 між Ганою та Уругваєм збірна Уругваю здобула перемогу над ганцями (0:2). Це не допомогло південноамериканській збірній вийти з групи, бо Південна Корея мала таку ж різницю м'ячів, але проходила за додатковими показниками.

Але уругвайці могли б пройти, якби в матчі з Ганою арбітр призначив хоча б один пенальті, які уругвайці потенційно могли б реалізувати. І відповідні моменти були, але обійшлося без одинадцятиметрових.

На 58 хвилині захисник Гани при відборі м'яча збив Нуньєса, але після перегляду ВАР арбітр не назначив пенальті.

Більш спірний епізод відбувся на 90+3 хвилині, коли в штрафному майданчику Гани збили Кавані. Але суддя й тут пенальті не поставив.

Після фінального свистка футболісти Уругваю, вочевидь, обурені суддівством підбігли до арбітра і дуже явно виражали власне незадоволення.