Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/ААААА! Коста-Рика за 10 хвилин відвантажила два голи Німеччині - оператори одразу показали обличчя Наваса

І як описати його реакцію? 👀

Автор — Semen Novikov 🤠
1 грудня 2022, 22:16
1

ЩОО?! Збірна Коста-Рики двічі забила Німеччині у рамках групового етапу ЧС-2022 - і станом на 65 хвилину відправляла німців прямісінько додому.

Відзначився досвічений півзахисник Єльцин Техеда, який був першим на добиванні.

Другий м'яч забив Едуардо Варгас - він також виявився найкмітливішим у штрафній опонентів після розіграшу стандарту.

Одразу після голу камери вихопили обличчя Кейлора Наваса. Який, здається, перебуває на якихось седативних.

Після цього німці зрівняли - на 73-й хвилині відзначився Кай Гаверц, а сам матч завершився перемогою Німеччини 4:2.

Але костариканці подарували нам просто шалені емоції та були в одному кроці від мрії.

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: