Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Коста-Ріка за 10 хвилин до завершення матчу зберегла свої шанси на вихід з групи

Якби японці виграли, вони гарантували б собі вихід в плей-офф.

Автор — Vladick Garankov
27 листопада 2022, 13:59

Тільки-тільки завершився перший матч сьогоднішнього ігрового дня Японія - Коста-Ріка, в якому неочікувано для багатьох номінальний господар поступився з рахунком 0:1.

Вся гра пройшла доволі скучно, адже моментів біля воріт було мізерно, але на 81-ій хвилині Кейшер Фуллер все ж знайшов можливість вразити ворота японців і вміло зробив це. Кіпер хоч і дістав круглого, проте він залетів йому за спину.

Джерело: Megogo.

Щоб не пропустити найголовніші новини під час ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: