Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/В чемпіонаті Колумбії захисник оголив свій статевий орган прямо перед арбітром. Камери зафіксували момент

При цьому гравець залишився безкарним.

Автор — Влад Лесик
19 жовтня 2022, 11:36
2

Вульгарний випадок за участі футболіста стався у протистоянні найвищої ліги чемпіонату Колумбії. У матчі 18 туру «Хагуарес де Кордоба» приймав «Санта-Фе», вже на 4 хвилині матчу господарям випала можливість виконати штрафний удар.

Саме під час цього моменту і стався дивний інцидент за участі захисника «Санта-Фе» Хейсона Переа. Він стояв у стінці із гравцями своєї команди, коли до них підійшов арбітр. В цей момент він вирішив приспустити свої шорти й тим самим оголив свій статевий орган, продемонструвавши його супернику.

Незрозуміло, з якою метою гравець продемонстрував цю дію, але телекамери зафіксували цей момент. Цікаво, що ніхто з арбітрів матчу цього не помітив (або ж вони це проігнорували), і тому гравець не отримав ніякого покарання.

До того ж така оборонна «тактика» не допомогла «Санта-Фе» виграти у матчі. Клуб пропустив вирішальний гол на 90+4 хвилині, зустріч закінчилася з рахунком 2:1.