Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Яскрава перемога «Арсенала» над «Ліверпулем»: 5 голів з вирішальним пенальті на Жезусі, який до цього втрачав свідомість

Зінченко радів за команду з трибун.

9 жовтня 2022, 22:30
6

«Арсенал» продовжує перемагати в АПЛ та дивувати абсолютно всіх. Після перемоги над «Тоттенгемом» навряд хтось сподівався на повторення успіху у грі з «Ліверпулем», але в «канонірів» вийшло.

Суперника підопічні Мікеля Артети приголомшили вже на першій хвилині, чим задали ритм матчу. Мартінеллі ідеально скористався моментом і відкрив рахунок.

«Ліверпулю» вдалося відігратися на 34 хвилині. Дарвін Нуньєс амкнув простріл з флангу – 1:1.

У самому кінці першого тайму на 45+5 (!) «Арсеналу» вдалося повести в рахунку. Мартінеллі пошив у дурні захист «Ліверпуля» та віддав на порожні.

Пас у стилі праймового Озіла 😍👉 ВІДЕО

Другий тайм почався так само різко, як і перший. Вже в дебюті рахунок зрівняв Роберто Фірміно, який вийшов на заміну ще в першому таймі.

Який же гарячий матч! 🔥

Далі стався неприємний епізод. Гравець мерсисайдців Цімікас влучив ліктем в обличчя Жезусу. Моторошний момент, після якого на полі з'явилися медики.

Але Жезус зумів продовжити гру і зіграв важливу роль у ключовому епізоді. Бразилець у затяжній атаці «Арсенала» заробив пенальті, який впевнено реалізував Сака – дубль на його рахунку.

До речі, перед виконанням 11-метрового гравці обох команд встигли вступити в перепалку, яка швидко закінчилася.

Олександр Зінченко участі в матчі не брав.

«У нього (Зінченка) чергове м’язове пошкодження. Побачимо, якою буде ситуація у наступні декілька днів», - сказав Артета на флешінтерв'ю.

Українця хоч і не було на полі, але він також потрапив у поле зору. Просто подивіться на радість Олександра після переможного голу 🔥😍

«Арсенал» знову взяв 3 очки та закріпився на першому місці після 9 зіграних матчів. Неймовірно, але це факт: лондонський клуб поступово доводить, що є одним із претендентів на титул АПЛ.